Asphalt Street Storm Racing

Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36,28 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Gameloft
Heyecan dolu drag yarışlarına hazır mısın ? Seni bekleyen arabaların ile rakiplerini bir bir ezip geç !

 Asphalt Street Storm Racing (Asphalt Sokak Yarışı), Gameloft?un Android platformuna ücretsiz çıkardığı yeni yarış oyunu. Gerek görsel gerek oynanış gerekse de içerik yönünden mobilde açık ara en iyi drag yarışı oyunu. Elbette Türkçe dil desteğiyle geliyor. 

 Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun bağımlısı olduğu yarış oyunu serisi Asphalt, devam ediyor. Asphalt Street Storm Racing Türkçe adıyla Asphalt Sokak Yarışı adıyla karşımıza çıkan popüler geliştirici Gameloft, yine harika bir işe imza atmış. Görseller tek kelimeyle ?akıyor?. Yarıştığımız arabalar düşlerimizi süsleyen, son derece çekici duran modelleme harikası araçlar. Oynanış tarafında PvP modda üç oyuncuyla kapışma fırsatı sunan sanırım tek yapım.

 Gerçek zamanlı PvP kapışmalarında üç oyuncuyla yarışma ve tek oyunculu mod sunan Asphalt Street Storm Racing?de New York, Paris ve Hong Kong?da sokak yarışlarına katılıyoruz. Kar fırtınası, sağanak yağmur, kavurucu sıcak demeden drag yarışlarında rakiplerimizin anahtarlarını almak için mücadele ediyoruz. Yarışları kazandıkça arabamızı daha da güçlü hale getiriyoruz. Aracımızın tüm parçalarını yenileyebildiğimiz gibi dış görünümü de zevkimize göre ayarlayabiliyoruz.

Asphalt Street Storm Racing indir
DİĞER SÜRÜMLER